Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Formujte postavu pomocí stahovacího prádla

Doba těhotenství je vždycky velmi zátěžová pro postavu a v minulosti těžce vypracovanou figuru. Aby se vrátila předporodní váha i vzhled, je potřeba do toho dát nějakou energii. Teoreticky lze předpokládat, že prosté fitness bude stačit. Ale není tomu tak. Samozřejmě, ve fitness centru byste přebytečná kila shodily, vyformovaly byste si zpátky svou štíhlou postavu. Ale na fitness centrum nebude tolik času. Je tu totiž děťátko, které potřebuje příval mateřské lásky. Nakonec většina žen na svůj úmysl pravidelně navštěvovat fitness centrum abdikuje.


Možnost pasivního hubnutí

Pro to, abyste si vyformovaly zpět svou postavu, stačí využívat celodenně stahovací prádlo. Není to samozřejmě jediná cesta, která vám vrátí ztracenou formu. Jen návrat ke ztracené formě podporuje a buduje. Je několik typů stahovacího prádla.

Stahovací korzety – jedná se o kombinaci kalhotek s tílkem, které formují nejen zadeček, ale také boky, bříško a jsou podporou pro pevnost poprsí.

Stahovací kalhotky – upevňují zadeček a boky. Jsou velmi elastické a přilnavé. Při používání stahovacích kalhotek je pokožka jemnější a nepodléhá tolik stárnutí.

Stahovací punčochy – dávají zabrat stehnům. Zpevňují je a rozloženým tlakem působí na pokožku. Jedná se o velmi účinnou prevenci proti vzniku celulitidy.


Stahovací prádlo neudělá všechnu práci za vás

Nelze počítat s tím, že používáním stahovacího prádla dosáhnete skvělé figury bez práce. To v žádném případě. Stahovací prádlo slouží jen jako podpora. Jako zpevňující prvek, který musíte vy sama vybudovat. Pomáhá, ale nesmí být jediným prostředkem. Protože pak dokonalé postavy nedosáhnete. Jen se od ní vzdálíte. Ale nemusíte se stresovat, že nestihnete fitness, že ztratíte svou postavu. Neztratíte. Práce kolem malého dítěte? To je jako uběhnout jednou denně maraton. Zhubnete i kdybyste nechtěla.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těsně před porodem se aktivují mléčné žlázy v prsou a spustí se mléko. Prsa pak reagují i...

Jste v osmém měsíci a chystáte se na ten devátý, poslední? Měly byste mít připravenou soupravičku...

Nebude vám nic slušet? Budete tlustá? Zalezete do bytu a už nikdy nevylezete?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz