Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Formujte postavu pomocí stahovacího prádla

Doba těhotenství je vždycky velmi zátěžová pro postavu a v minulosti těžce vypracovanou figuru. Aby se vrátila předporodní váha i vzhled, je potřeba do toho dát nějakou energii. Teoreticky lze předpokládat, že prosté fitness bude stačit. Ale není tomu tak. Samozřejmě, ve fitness centru byste přebytečná kila shodily, vyformovaly byste si zpátky svou štíhlou postavu. Ale na fitness centrum nebude tolik času. Je tu totiž děťátko, které potřebuje příval mateřské lásky. Nakonec většina žen na svůj úmysl pravidelně navštěvovat fitness centrum abdikuje.


Možnost pasivního hubnutí

Pro to, abyste si vyformovaly zpět svou postavu, stačí využívat celodenně stahovací prádlo. Není to samozřejmě jediná cesta, která vám vrátí ztracenou formu. Jen návrat ke ztracené formě podporuje a buduje. Je několik typů stahovacího prádla.

Stahovací korzety – jedná se o kombinaci kalhotek s tílkem, které formují nejen zadeček, ale také boky, bříško a jsou podporou pro pevnost poprsí.

Stahovací kalhotky – upevňují zadeček a boky. Jsou velmi elastické a přilnavé. Při používání stahovacích kalhotek je pokožka jemnější a nepodléhá tolik stárnutí.

Stahovací punčochy – dávají zabrat stehnům. Zpevňují je a rozloženým tlakem působí na pokožku. Jedná se o velmi účinnou prevenci proti vzniku celulitidy.


Stahovací prádlo neudělá všechnu práci za vás

Nelze počítat s tím, že používáním stahovacího prádla dosáhnete skvělé figury bez práce. To v žádném případě. Stahovací prádlo slouží jen jako podpora. Jako zpevňující prvek, který musíte vy sama vybudovat. Pomáhá, ale nesmí být jediným prostředkem. Protože pak dokonalé postavy nedosáhnete. Jen se od ní vzdálíte. Ale nemusíte se stresovat, že nestihnete fitness, že ztratíte svou postavu. Neztratíte. Práce kolem malého dítěte? To je jako uběhnout jednou denně maraton. Zhubnete i kdybyste nechtěla.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1000 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den