Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Co na sebe v těhotenství

Potřeba nového oblečení vzrůstá s růstem těhotného bříška. Mateřské oblečení, to je kapitola sama pro sebe. Jedinečná móda, která se snaží uspokojit touhy žen s různým vkusem. Tradiční móda, moderní střih, praktický střih. Móda, která se zaměřuje na praktičnost nebo na krásu a podmanivost. Těhotenská móda je jako každá jiná. Prostě v ní naleznete vše, co byste mohly potřebovat.


Mateřské oblečení v létě i zimě

Letní měsíce jsou, obzvláště v těhotenství, téměř k nepřečkání. A trávit je v kalhotách? Zapomeňte na to. Nejlepší jsou pro letní dny těhotenské šaty. Lehoučké, vzdušné, příjemné na dotyk i na pohled. Uvědomte si, že s těhotným bříškem úctyhodné velikosti budete vděčná za každé ulevení si. A těhotenské šaty vám uleví alespoň od toho vedra.

Na druhé straně jsou pak těhotenské kalhoty a teplé punčocháče. Útěk před zimními měsíci do hradeb vlastního bytu se vám nepodaří zcela. Musíte ven, do společnosti, obstarat běh domácnosti nebo chodit do zaměstnání dokud to ještě jde. A těhotenské kalhoty s laclem a k nim teplé punčochy, to je řešení, bez kterého se prostě neobejdete.  Mateřské oblečení je prostě do každého počasí. A také podle vašeho vkusu.


Bezpečí a pohodlí, to je hlavní

Mateřské oblečení by mělo vždy cílit přednostně na to, aby v něm nastávající mamince bylo příjemně. Aby netlačilo na problematická místa. V tomto případě tedy na bříško. Tlačící oblečení je něco jako kapající kohoutek. Zkrátka vás časem vybičuje k nepříčetnosti. Je dobré myslet také na obuv. Rozhodně se vyvarovat úzkým lodičkám a botám na podpatku. Nejenže tím ohrozíte svou stabilitu při chůzi. Ale zároveň si budete ničit klenbu chodidla. Vyšší váha, jiné rozložení sil. A myslete na budoucnost. Chvíli podmanivě krásná, v budoucnosti kulhající. Nestojí to za to.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těsně před porodem se aktivují mléčné žlázy v prsou a spustí se mléko. Prsa pak reagují i...

Jste v osmém měsíci a chystáte se na ten devátý, poslední? Měly byste mít připravenou soupravičku...

Nebude vám nic slušet? Budete tlustá? Zalezete do bytu a už nikdy nevylezete?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz