Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Co na sebe v těhotenství

Potřeba nového oblečení vzrůstá s růstem těhotného bříška. Mateřské oblečení, to je kapitola sama pro sebe. Jedinečná móda, která se snaží uspokojit touhy žen s různým vkusem. Tradiční móda, moderní střih, praktický střih. Móda, která se zaměřuje na praktičnost nebo na krásu a podmanivost. Těhotenská móda je jako každá jiná. Prostě v ní naleznete vše, co byste mohly potřebovat.


Mateřské oblečení v létě i zimě

Letní měsíce jsou, obzvláště v těhotenství, téměř k nepřečkání. A trávit je v kalhotách? Zapomeňte na to. Nejlepší jsou pro letní dny těhotenské šaty. Lehoučké, vzdušné, příjemné na dotyk i na pohled. Uvědomte si, že s těhotným bříškem úctyhodné velikosti budete vděčná za každé ulevení si. A těhotenské šaty vám uleví alespoň od toho vedra.

Na druhé straně jsou pak těhotenské kalhoty a teplé punčocháče. Útěk před zimními měsíci do hradeb vlastního bytu se vám nepodaří zcela. Musíte ven, do společnosti, obstarat běh domácnosti nebo chodit do zaměstnání dokud to ještě jde. A těhotenské kalhoty s laclem a k nim teplé punčochy, to je řešení, bez kterého se prostě neobejdete.  Mateřské oblečení je prostě do každého počasí. A také podle vašeho vkusu.


Bezpečí a pohodlí, to je hlavní

Mateřské oblečení by mělo vždy cílit přednostně na to, aby v něm nastávající mamince bylo příjemně. Aby netlačilo na problematická místa. V tomto případě tedy na bříško. Tlačící oblečení je něco jako kapající kohoutek. Zkrátka vás časem vybičuje k nepříčetnosti. Je dobré myslet také na obuv. Rozhodně se vyvarovat úzkým lodičkám a botám na podpatku. Nejenže tím ohrozíte svou stabilitu při chůzi. Ale zároveň si budete ničit klenbu chodidla. Vyšší váha, jiné rozložení sil. A myslete na budoucnost. Chvíli podmanivě krásná, v budoucnosti kulhající. Nestojí to za to.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz