Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Zůstat štíhlá i při těhotenství?

To je samozřejmě naprostý nesmysl. Těhotné bříško prostě vyroste. Ovšem těhotenské rifle nepočítají s tím, že zůstane štíhlé bříško, ale štíhlý pas. Což není daleko od pravdy. Miminko přeci roste v bříšku, boky a zadeček se rozšíří jen minimálně. Těhotenské rifle bez laclu jsou dokonale přizpůsobivé právě pro ono minimální rozšíření boků a zadečku. A přitom mají své nezastupitelné kouzlo. V čem? To si řekneme v následujícím textu.


Optické kouzlení s perspektivou

Opticky totiž přilnavé těhotenské rifle velmi účinně zeštíhlují postavu tím, že zvýrazní vystupující bříško. Jedná se o stejný trik jako u prsou. Čím štíhlejší pas máte, tím výraznější je poprsí. A to právě i v případě, kdy poprsí není nijak obří. Zkrátka hra se světlem a se stíny. Štíhlý pas, který zvýrazňují těhotenské rifle, odvede pozornost na těhotné bříško. Dochází tam tak k velmi výraznému kontrastu mezi pasem a bříškem.

Těhotenské rifle se většinou vyrábějí a nabízejí v tradiční jeansovině. A to ve třech typech. Zvony, trubky, nebo přilnavé kalhoty. A ve všech typech si to užijete po svém. V nabídce jsou také těhotenské rifle s vysokým pasem, které podpírají těhotné bříško. Taková varianta je velmi pohodlná a příjemná na nošení. A krom jiného ji můžete brát jako účinnou prevenci před vznikem strií, které by vám jinak dokonale znepříjemnily budoucnost. Jasně, je potřeba myslet na to, aby vám to slušelo. Ale je potřeba také myslet na to, aby vám to slušelo co  nejdéle. A strie nesluší nikomu.


Uvažujte i nad těhotenskými šaty

Je potřeba být připravená na všechno. Každý průběh těhotenství je jedinečný. Některým ženám jen nepatrně vyroste bříško. Jiné mají pocit, že se rozšiřují celé. Boky, zadeček, prsa i stehna. A to jdou pak plány s těhotenskými riflemi, s prominutím, do kopru. Proto je potřeba mít záložní plán a v něm několikery těhotenské šaty, které užijete kdykoliv.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz