Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Zůstat štíhlá i při těhotenství?

To je samozřejmě naprostý nesmysl. Těhotné bříško prostě vyroste. Ovšem těhotenské rifle nepočítají s tím, že zůstane štíhlé bříško, ale štíhlý pas. Což není daleko od pravdy. Miminko přeci roste v bříšku, boky a zadeček se rozšíří jen minimálně. Těhotenské rifle bez laclu jsou dokonale přizpůsobivé právě pro ono minimální rozšíření boků a zadečku. A přitom mají své nezastupitelné kouzlo. V čem? To si řekneme v následujícím textu.


Optické kouzlení s perspektivou

Opticky totiž přilnavé těhotenské rifle velmi účinně zeštíhlují postavu tím, že zvýrazní vystupující bříško. Jedná se o stejný trik jako u prsou. Čím štíhlejší pas máte, tím výraznější je poprsí. A to právě i v případě, kdy poprsí není nijak obří. Zkrátka hra se světlem a se stíny. Štíhlý pas, který zvýrazňují těhotenské rifle, odvede pozornost na těhotné bříško. Dochází tam tak k velmi výraznému kontrastu mezi pasem a bříškem.

Těhotenské rifle se většinou vyrábějí a nabízejí v tradiční jeansovině. A to ve třech typech. Zvony, trubky, nebo přilnavé kalhoty. A ve všech typech si to užijete po svém. V nabídce jsou také těhotenské rifle s vysokým pasem, které podpírají těhotné bříško. Taková varianta je velmi pohodlná a příjemná na nošení. A krom jiného ji můžete brát jako účinnou prevenci před vznikem strií, které by vám jinak dokonale znepříjemnily budoucnost. Jasně, je potřeba myslet na to, aby vám to slušelo. Ale je potřeba také myslet na to, aby vám to slušelo co  nejdéle. A strie nesluší nikomu.


Uvažujte i nad těhotenskými šaty

Je potřeba být připravená na všechno. Každý průběh těhotenství je jedinečný. Některým ženám jen nepatrně vyroste bříško. Jiné mají pocit, že se rozšiřují celé. Boky, zadeček, prsa i stehna. A to jdou pak plány s těhotenskými riflemi, s prominutím, do kopru. Proto je potřeba mít záložní plán a v něm několikery těhotenské šaty, které užijete kdykoliv.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těsně před porodem se aktivují mléčné žlázy v prsou a spustí se mléko. Prsa pak reagují i...

Jste v osmém měsíci a chystáte se na ten devátý, poslední? Měly byste mít připravenou soupravičku...

Nebude vám nic slušet? Budete tlustá? Zalezete do bytu a už nikdy nevylezete?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz