Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Zůstat štíhlá i při těhotenství?

To je samozřejmě naprostý nesmysl. Těhotné bříško prostě vyroste. Ovšem těhotenské rifle nepočítají s tím, že zůstane štíhlé bříško, ale štíhlý pas. Což není daleko od pravdy. Miminko přeci roste v bříšku, boky a zadeček se rozšíří jen minimálně. Těhotenské rifle bez laclu jsou dokonale přizpůsobivé právě pro ono minimální rozšíření boků a zadečku. A přitom mají své nezastupitelné kouzlo. V čem? To si řekneme v následujícím textu.


Optické kouzlení s perspektivou

Opticky totiž přilnavé těhotenské rifle velmi účinně zeštíhlují postavu tím, že zvýrazní vystupující bříško. Jedná se o stejný trik jako u prsou. Čím štíhlejší pas máte, tím výraznější je poprsí. A to právě i v případě, kdy poprsí není nijak obří. Zkrátka hra se světlem a se stíny. Štíhlý pas, který zvýrazňují těhotenské rifle, odvede pozornost na těhotné bříško. Dochází tam tak k velmi výraznému kontrastu mezi pasem a bříškem.

Těhotenské rifle se většinou vyrábějí a nabízejí v tradiční jeansovině. A to ve třech typech. Zvony, trubky, nebo přilnavé kalhoty. A ve všech typech si to užijete po svém. V nabídce jsou také těhotenské rifle s vysokým pasem, které podpírají těhotné bříško. Taková varianta je velmi pohodlná a příjemná na nošení. A krom jiného ji můžete brát jako účinnou prevenci před vznikem strií, které by vám jinak dokonale znepříjemnily budoucnost. Jasně, je potřeba myslet na to, aby vám to slušelo. Ale je potřeba také myslet na to, aby vám to slušelo co  nejdéle. A strie nesluší nikomu.


Uvažujte i nad těhotenskými šaty

Je potřeba být připravená na všechno. Každý průběh těhotenství je jedinečný. Některým ženám jen nepatrně vyroste bříško. Jiné mají pocit, že se rozšiřují celé. Boky, zadeček, prsa i stehna. A to jdou pak plány s těhotenskými riflemi, s prominutím, do kopru. Proto je potřeba mít záložní plán a v něm několikery těhotenské šaty, které užijete kdykoliv.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 500 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den