Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Výborný pocit s kojící podprsenkou

Těsně před porodem se aktivují mléčné žlázy v prsou a spustí se mléko. Prsa pak reagují i na jemné podráždění tekoucím mlékem. První mléko se tak většinou neřeší pusinkou miminka, ale vložkami, které si žena vloží do podprsenky. Přehnaná aktivita prsou je zcela přirozená a není třeba se jí lekat. Ba naopak, je dobré se v tu chvíli nadmout pýchou, protože vaše tělo se o dítě postará. A aby to mělo co nejjednodušší, je dobré pořídit si kojící podprsenku, která veškeré kojení nesmírně usnadní.


Kojení diskrétně i na veřejnosti

Znáte to (nebo to přinejmenším brzy poznáte), dítě se rozeřve hlady někde na veřejnosti, kde se nemáte kam schovat. A musíte si prostě sednout na lavičku a nakojit děťátko za plného provozu. Je pak neštěstí, když máte dítěti dát trochu mlíčka a nejde vám vyndat prso. Musíte si vyhrnout svetr, stáhnout podprsenku a v této téměř akrobatické poloze vydržet, než se dítě nakojí. Přičemž s kojící podprsenkou vám odpadne jedna nesnáz a díky ní proběhne kojení v omezených podmínkách alespoň trochu diskrétně.

A nejsou tu pouze výhody diskrétnějšího kojení na veřejnosti. Kojící podprsenka je zpravidla velmi užitečná a praktická. Snadné kojení během chvilky. Ale také snadná vyměnitelnost vložky, která má za úkol zachytávat unikající mléko. Důkazem její oblíbenosti jsou oslavné komentáře po celém Internetu. Kojící podprsenka nenabízí řešení, ona je tím řešením.


Kdy si kojící podprsenku koupit?

Poslední dva měsíce těhotenství se začínají nalévat prsa mlékem. Zvětšují se společně s těhotným bříškem a touhou ženy mít to už konečně všechno za sebou. V zásadě platí, že kojící podprsenku je potřeba koupit o dvě čísla větší, než jakou užíváte obyčejně velikost podprsenky. Ano, až takhle se vám nalijí prsa. A pokud vám nebude přesto sedět, bude moc malá nebo velká, vždycky můžete využít manžela, aby vám ihned zaběhl koupit tu, která vám sedne. Alespoň k něčemu v té porodnici bude.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těhotenství je časem příprav. Maminka se připravuje na příchod děťátka, na práci kolem něj, které...

Horké a parné dny. Vedro, před kterým se nejde nikam schovat. A do toho rostoucí bříško, které...

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz