Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Těhotenské pyžamo do každé rodiny

Spánek je pro těhotnou ženu to, čím je pro hokejistu hokejka. Samozřejmě, každý potřebuje spánek, ale těhotná žena by měla, řečeno s trochou nadsázky, spát za dva. Protože její síly se tím regenerují, plod pohodlně a bezpečně roste a zbývá tak více energie na plány a na nákupy… případně na práci. Některé ženy spí v tričku. V pokročilejší fázi těhotenství pak v manželově tričku. Ale to tak trochu postrádá eleganci. A na tu by správná žena neměla zapomínat ani doma. Těhotenská pyžama jsou elegantní, jsou praktická a jsou i nesmírně příjemná na dotek.


Těhotenské pyžamo vs. noční košile

Materiálem se nejedná o žádný rozdíl. Jak těhotenské pyžamo, tak i noční košile jsou zpravidla z bavlny. Jde převážně o provedení. O funkce. A také o pohodlí. Jednoznačnou předností nočních košil je při těhotenství způsob oblékání. Noční košile se obléká přes hlavu. Těhotná žena se tak nemusí ohýbat a natahovat si s hekáním kalhoty. A pokud jste v pokročilém stádiu těhotenství, víte o čem je řeč.

Na druhou stranu noční košile je taková příliš… cudná, dalo by se říci. Zranitelná. Pokud žena nosí těhotenské pyžamo, vyzařuje z ní síla, jistota a nezdolnost. Ale to jsou jen pocity. Těhotenská pyžama mají jiné výhody. Jsou totiž dva druhy pyžam pro těhotné. S delší košilkou. A se zvýšeným pasem. Zvýšený pas je velmi výhodný pro podporu pevnosti pokožky těhotného bříška. Podpůrná funkce je zajištěna elastickou látkou, zpravidla bavlněnou, která dokáže jemně obejmout i sebevětší těhotný pupík.


Jaký je tedy výsledek?

Těhotenská pyžama jsou určitě pohodlnější. Žena se může pohybovat s větší jistotou, protože není omezována šířkou noční košile. Nosit pyžamo je v zásadě příjemnější a pohodlnější. Žena tak nemusí, jako je to v případě noční košile, hledat polohu, při které jí bude příjemně, ale zároveň aby vyzněla cudně, nebo lépe řečeno, slušně. Na plné čáře tak vítězí těhotenské pyžamo. Ale zase, jste-li zvyklá na noční košili, nikdo vám ve vašem rozhodnutí bránit nebude.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Jako každá jiná. Hledá krásu, hledá využití. Hledá i praktickou stránku věci.

Tak hlavně hodně odvahy a statečnosti. Je před vámi milník vašeho života. Stanete se matkou.

To je samozřejmě naprostý nesmysl. Těhotné bříško prostě vyroste. Ovšem těhotenské rifle nepočítají s...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz