Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Těhotenské kalhoty a komfort

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění? Prostě šaty a sukně, nic pro vás. I na maturitní ples jste chtěla určitě vyrazit v jeansech a kdyby vám to nerozmluvili, jistě tam tak i přijdete. Těhotenské kalhoty jsou běžnou součástí nabídky těhotenského oblečení. Praktické, elastické, netlačí a rostou s bříškem. Prostě pohodlí, které k těhotenství musí patřit.


Praktické i společenské


Kalhoty se staly univerzálním oblečením. Nosí je všichni. Pro svou praktičnost a širokou využitelnost se jedná, dalo by se říct, skutečně o vrchol evoluce ve vývoji oblečení. A zasahují také do těhotenské módy a stylu oblékání. Přičemž v nabídce jsou těhotenské kalhoty všeho druhu a stylu. Chcete si nechat ten mladistvý žár, který z vás vždy vyzařoval? Těhotenské kalhoty můžete najít i v takovém stylu. Moderní, křiklavé, zkrátka IN. Ale zároveň pohodlné a příjemné na nošení.

Hlavním požadavkem na těhotenské kalhoty je vlastně jediné. Aby netlačily. Aby reagovaly na to, jak se mění vaše postava, jak se vyvíjí, jak roste bříško, jak se rozšiřují boky. Vzhled a styl kalhot musí podléhat jejich praktičnosti. A nabídka v této kategorii je natolik široká, že si vybere každá nastávající maminka. Tradiční styl, květovaný, moderní, elegantní, společenský. Jde o funkcionalitu, styl je už na vás.


Těhotenské kalhoty s laclem


V naprosté většině případů jsou těhotenské kalhoty s laclem. Jedná se o velmi praktickou pomůcku. Díky šlím může těhotná žena regulovat tlak kalhot na bříško. Postranní rozepínání pak dovoluje ulevit bokům a zadečku. Protože právě tyto partie rostou velmi intenzivně. A pokud těhotenské kalhoty nebudou reagovat na rostoucí partie těla, stanou se mučitelem, nikoliv praktickým a stylovým pomocníkem v době těhotenství.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz