Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Těhotenské kalhotky na sto způsobů

Těhotenské kalhotky by měly být nedílnou součástí plánů během začátků těhotenství. Většina nastávajících maminek nad koupí těhotenských kalhotek mává rukou. Prostě si berou kalhotky, které používaly před těhotenstvím. Ale to má svá rizika a své nedostatky. A my si je v tomto textu ukážeme na konkrétních příkladech.


Těhotné bříško jako mapa

Pokožka na povrchu bříška je nesmírně elastická. Dokáže se natáhnout až tomu sama nebudete věřit. Ovšem velmi často se stává, kolem osmého až devátého měsíce těhotenství, že vzniknou po stranách bříška strie. Nevzhledné „praskliny“ v kůži, po kterých zbudou jizvičky. Těch se pak můžete zbavit pouze operativně za pomoci plastické chirurgie. A to stojí dost peněz. A právě tady se uplatní těhotenské kalhotky.

Těhotenské kalhotky jsou totiž s vysokým pasem, který jemně obemkne těhotné bříško a pomáhá tak pokožce vydržet ten tlak. Elastické obemknutí vysokého pasu těhotenských kalhotek je přirozenou podporou napínající se pokožce a tím zabraňuje vzniku strií. Samozřejmě je potřeba vysoký pas kombinovat s účinným a každodenním promazáváním pokožky na bříšku. Při špatném přístupu k těhotnému bříšku pak pokožka vypadá jako mapa. Zjizvená, protkaná koryty strií. A to vede k jedinému, ke zhoršenému sebevědomí ženy. Proč se tomu nevyhnout, když je to vlastně tak jednoduché?


Péče o vlastní tělo

Každá žena by měla pečovat důkladně o své tělo. Nikoliv proto, aby byla perfektní pro okolí, ale aby byla perfektní sama pro sebe. A při péči je daleko moudřejší jednat preventivně, než řešit nastalé problémy, kterým bylo v minulosti tak jednoduché se vyhnout. A právě těhotenské kalhotky patří mezi základní prevenci při těhotenství. Cítit se fajn při těhotenství. Ale také po porodu. Strie na pohodě příliš nepřidají, tomu věřte.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1000 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den