Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Těhotenská móda na molu života

Nebude vám nic slušet? Budete tlustá? Zalezete do bytu a už nikdy nevylezete? Stává se pro vás těhotenství módní noční můrou? Vůbec nemusí. Vězte, že naprosto celá společnost hledí na těhotnou ženu s úctou a s obdivem. Nejste totiž tlustá, ale těhotná!!! A to je rozdíl. Podstatný rozdíl. A dělat si starosti s módou? To už není skutečně vůbec třeba. Nabídka totiž pokrývá veškerou poptávku.


Těhotenská móda i pro náročné

V dřívějších dobách bylo jen pár modelů těhotenského oblečení. Nabídka byla tristní a znamenalo to jediné – co si člověk neudělá, to nemá. A tak ženy, které byly v naději, zasedly k šicímu stroji a těhotenské oblečení si často ušily samy. Nebo se spokojily s tepláky s povolenou gumou. Doba byla taková, že se móda příliš neřešila. Nebylo ani jak. Nyní si stačí jen vybrat z nekonečně široké nabídky všeho možného druhu těhotenského oblečení. Protože těhotenská móda je v centru zájmu každé ženy, která plánuje miminko, nebo která právě s jistým překvapením hledí na pozitivní výsledek těhotenského testu.

Je zcela v režii každé ženy, jaký styl módy bude v těhotenství vyznávat. Těhotenská móda totiž není unifikovaná do jednoho stylu. Těhotenská móda je velmi bohatá na své variace. Dokáže nadchnout, zalíbit se. Hraje si s optikou, stejně jako móda obyčejná. Tu zeštíhluje, tu zdůrazňuje. A ví, co si žena žádá. Krásu, eleganci a jistou míru podmanivosti.


Široká nabídka

Najít se v těhotenské módě může skutečně každá žena. Můžete se oddat modernímu stylu s mnoha výstřelky nebo třeba tradičnímu pojetí s decentním vyzněním. Můžete si najít praktické těhotenské oblečení. Těhotenská móda pamatuje také na večerní róbu do společnosti, která je na pohled uchvacující a velmi elegantní. Nic není problém, když na to jako na problém nehledíte. Na vše se dá koukat jako na příležitost.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 500 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den