Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Těhotenská móda na molu života

Nebude vám nic slušet? Budete tlustá? Zalezete do bytu a už nikdy nevylezete? Stává se pro vás těhotenství módní noční můrou? Vůbec nemusí. Vězte, že naprosto celá společnost hledí na těhotnou ženu s úctou a s obdivem. Nejste totiž tlustá, ale těhotná!!! A to je rozdíl. Podstatný rozdíl. A dělat si starosti s módou? To už není skutečně vůbec třeba. Nabídka totiž pokrývá veškerou poptávku.


Těhotenská móda i pro náročné

V dřívějších dobách bylo jen pár modelů těhotenského oblečení. Nabídka byla tristní a znamenalo to jediné – co si člověk neudělá, to nemá. A tak ženy, které byly v naději, zasedly k šicímu stroji a těhotenské oblečení si často ušily samy. Nebo se spokojily s tepláky s povolenou gumou. Doba byla taková, že se móda příliš neřešila. Nebylo ani jak. Nyní si stačí jen vybrat z nekonečně široké nabídky všeho možného druhu těhotenského oblečení. Protože těhotenská móda je v centru zájmu každé ženy, která plánuje miminko, nebo která právě s jistým překvapením hledí na pozitivní výsledek těhotenského testu.

Je zcela v režii každé ženy, jaký styl módy bude v těhotenství vyznávat. Těhotenská móda totiž není unifikovaná do jednoho stylu. Těhotenská móda je velmi bohatá na své variace. Dokáže nadchnout, zalíbit se. Hraje si s optikou, stejně jako móda obyčejná. Tu zeštíhluje, tu zdůrazňuje. A ví, co si žena žádá. Krásu, eleganci a jistou míru podmanivosti.


Široká nabídka

Najít se v těhotenské módě může skutečně každá žena. Můžete se oddat modernímu stylu s mnoha výstřelky nebo třeba tradičnímu pojetí s decentním vyzněním. Můžete si najít praktické těhotenské oblečení. Těhotenská móda pamatuje také na večerní róbu do společnosti, která je na pohled uchvacující a velmi elegantní. Nic není problém, když na to jako na problém nehledíte. Na vše se dá koukat jako na příležitost.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je léto. Co chvíli udeří velká vedra a horka. Kalhoty jsou jako vězení, v kterém jste za trest.

Těsně před porodem se aktivují mléčné žlázy v prsou a spustí se mléko. Prsa pak reagují i...

Jste v osmém měsíci a chystáte se na ten devátý, poslední? Měly byste mít připravenou soupravičku...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz