Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Praktická kojící podprsenka

Předním zájmem musí být pohodlí a jednoduchá cesta, jak nakojit děťátko. Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně vyndat prs pro nakojení děťátka, je něco v nepořádku. Dítě se dožaduje křikem nakojení. Nejlépe ihned. Ovšem před maminkou stojí velké množství překážek. Tou největší jsou ostatní lidé. Kojící podprsenka v kombinaci s košilí nebo blůzou starosti vygumují jako žáček špatný výsledek u příkladu z matematiky.


Pohodlí, pohodlí a pohodlí


Kojící podprsenku využije maminka nejen pro rychlé nakojení děťátka, ale také pro rychlé vložení nebo výměnu tamponu, který zachycuje samovolně unikající mateřské mléko. Stačí odklopit část podprsenky, vyměnit tampon a jede se dál. Nejškaredějším snem snad každé novopečené maminky jsou skvrny na košili od vytékajícího mléka. Faux pas toho nejhrubšího zrna. S kojící podprsenkou je po ostudě. I po špatných snech.

A hlavní je ono nedocenitelné pohodlí, které s kojící podprsenkou maminka zažije. Příjemný a zdravotně nezávadný materiál je zásadou u každé kojící podprsenky. Jde přeci o zdraví bezbranného děťátka a u něčeho takového se žádné ústupky kvalitě nevedou. Zohledňuje se také přirozená podpora prsou a snaha o to, aby podprsenka netlačila nebo nějakým nepřirozeným způsobem nestlačovala prsa. Odklápěcí část kojící podprsenky nabízí rychlé a diskrétní nakojení miminka právě i na veřejných místech. Rychlost a diskrétnost. To jsou určující slova u kojící podprsenky.


Kojící podprsenky – chtějte to nejlepší


Pokud jde o vás a o vaše novorozeňátko – mějte tvrdé požadavky na to nejkvalitnější. Protože investice do dítěte, a to i ta v nejranějším věku, je investicí do budoucnosti. A šidit své dítě a tím i sebe, to je proti přírodě. Kojení je tou nejpřirozenější výživou malého děťátka a pro vás jako pro matku tím nejužším spojením mezi vámi a dítětem. A vězte, že od té doby už se začnete jen oddalovat. Protože dítě roste a dospívá rychleji, než si kdo myslí.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz