Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Praktická kojící podprsenka

Předním zájmem musí být pohodlí a jednoduchá cesta, jak nakojit děťátko. Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně vyndat prs pro nakojení děťátka, je něco v nepořádku. Dítě se dožaduje křikem nakojení. Nejlépe ihned. Ovšem před maminkou stojí velké množství překážek. Tou největší jsou ostatní lidé. Kojící podprsenka v kombinaci s košilí nebo blůzou starosti vygumují jako žáček špatný výsledek u příkladu z matematiky.


Pohodlí, pohodlí a pohodlí


Kojící podprsenku využije maminka nejen pro rychlé nakojení děťátka, ale také pro rychlé vložení nebo výměnu tamponu, který zachycuje samovolně unikající mateřské mléko. Stačí odklopit část podprsenky, vyměnit tampon a jede se dál. Nejškaredějším snem snad každé novopečené maminky jsou skvrny na košili od vytékajícího mléka. Faux pas toho nejhrubšího zrna. S kojící podprsenkou je po ostudě. I po špatných snech.

A hlavní je ono nedocenitelné pohodlí, které s kojící podprsenkou maminka zažije. Příjemný a zdravotně nezávadný materiál je zásadou u každé kojící podprsenky. Jde přeci o zdraví bezbranného děťátka a u něčeho takového se žádné ústupky kvalitě nevedou. Zohledňuje se také přirozená podpora prsou a snaha o to, aby podprsenka netlačila nebo nějakým nepřirozeným způsobem nestlačovala prsa. Odklápěcí část kojící podprsenky nabízí rychlé a diskrétní nakojení miminka právě i na veřejných místech. Rychlost a diskrétnost. To jsou určující slova u kojící podprsenky.


Kojící podprsenky – chtějte to nejlepší


Pokud jde o vás a o vaše novorozeňátko – mějte tvrdé požadavky na to nejkvalitnější. Protože investice do dítěte, a to i ta v nejranějším věku, je investicí do budoucnosti. A šidit své dítě a tím i sebe, to je proti přírodě. Kojení je tou nejpřirozenější výživou malého děťátka a pro vás jako pro matku tím nejužším spojením mezi vámi a dítětem. A vězte, že od té doby už se začnete jen oddalovat. Protože dítě roste a dospívá rychleji, než si kdo myslí.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je léto. Co chvíli udeří velká vedra a horka. Kalhoty jsou jako vězení, v kterém jste za trest.

Těsně před porodem se aktivují mléčné žlázy v prsou a spustí se mléko. Prsa pak reagují i...

Jste v osmém měsíci a chystáte se na ten devátý, poslední? Měly byste mít připravenou soupravičku...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz