Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Najděte svou těhotenskou krásu

Těhotenství je krásné. Pro každou ženu znamená životní milník, který se jim zapíše zlatými písmeny do paměti. A stejně jako v běžném životě, chce se žena i v těhotenství líbit. Ale jak to zařídit? Tělo si dělá, co chce. Různé partie se zvětšují a ten outlift, který máte ve skříni, na sebe prostě nenatáhnete. Některé ženy se snaží krásně zakulacené bříško skrývat. Ale proč? Vždyť existuje těhotenská móda, která vám dá pocítit pohodlí a zároveň sebejistoty. Pocit, že se líbíte i s bříškem. Nebo právě s ním!

 

Těhotenské šaty

Tradiční jednodílné těhotenské šaty, které adekvátně reagují na rostoucí život vašeho dítěte. Důležitý je pocit pohodlí. Obyčejné šaty se vám za chvíli začnou zařezávat, tlačit vás a tím i vaše dítě. Což je pro vás oba velmi nepříjemné. Těhotenské šaty jsou na druhou stranu vyrobené specializovanou metodou. Netlačí, neškrtí, a to i když čekáte na příchod dvojčat. A hlavně, výběr těhotenských šatů je velmi široký. Návrháři dokážou poslední módní trendy dát i do těhotenských šatů. Takže budete stále in.Těhotenské šatyKvalita materiálu

Nikdy nepodceňujte kvalitu materiálu, z kterého jsou šaty vyrobené. Běžně se stává, že těhotenské šaty, vyrobené nejčastěji v Číně, se jako těhotenské jen tváří. Poté, co bříško začne být skutečně vidět, se do šatů prostě nenasoukáte. A když už, tak vás budou tlačit, škrtit, nebo se dokonce začnou párat. Proto je lepší, když se zaměříte na zaručenou kvalitu. V našem e-shopu tehotne.cz nabízíme výhradně české nebo polské těhotenské šaty. A hlavně! Vybíráme jen ty nejkvalitnější.Další zboží

V našem e-shopu naleznete i těhotenské sukně nebo těhotenské kalhoty. To vše v největší kvalitě a funkčnosti. Záleží na vašem vkusu a také na ročním období. Máte-li před sebou závěr těhotenství určený do lednové či únorové zimy, jistě uvítáte možnost kalhot. Čekáte-li vrchol těhotenství na léto, spokojíte se s letní sukní. Náš e-shop nabízí i spoustu dalšího zboží. Nahlédněte a uvidíte.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těhotenské kalhotky by měly být nedílnou součástí plánů během začátků těhotenství...

Každá nemocnice/porodnice má jiné standardy a jiné požadavky. Tento seznam je takový univerzální.

Potřeba nového oblečení vzrůstá s růstem těhotného bříška. Mateřské oblečení, to je...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz