Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Letní dny a těhotenství

Horké a parné dny. Vedro, před kterým se nejde nikam schovat. A do toho rostoucí bříško, které ukrývá toho vašeho drobečka. Těhotenské kalhoty s laclem nevyužijete. To byste se upekla. Je tudíž čas na těhotenské šaty. Některé ženy si zvykly na nošení kalhot natolik, že jim nošení šatů přijde nevhodné. Cítí se v nich nesvá. Což je věčná škoda, protože šaty ženám nesmírně sluší. Kalhoty už méně. Ovšem právě v těhotenství každá žena ocení právě šaty. A to už z jednoho jednoduchého důvodu. Nandavají se vrchem, přes hlavu, takže se nemusíte přes těhotné bříško ohýbat k nohám.


Těhotenské šaty na ven i do společnosti

Kvalita materiálu, z kterého jsou šaty vyráběné, už je nyní ta nejvyšší. Žádná umělá vlákna, která vyvolávají alergické reakce. Těhotenské šaty, které „rostou“ společně s bříškem. Přičemž je možné si vybrat z mnoha typů. Prosté rekreační šaty na ven, na procházku nebo na nákup. Příjemné na nošení. Příjemné na pohled. Nebo je možné vybrat si i společenské šaty, které uplatníte na různých oslavách a sešlostech, kde musí žena reprezentovat jak sebe a své myšlenky, tak i svého partnera. A nebojte, těhotenství vám přidá na eleganci.

Těhotenské šaty jsou také pod diktátem módy a nejnovějších trendů. Proto si lze vybrat podle vlastního vkusu. Nemusíte si vybírat pouze mezi šaty s tulipány a šaty s pomněnkami. Těhotenská móda plní přání moderní ženě a stejně tak ženě, která vyznává romantiku a tradice. Nemusíte tak přečkat těhotenství zavřená v bytě, protože prostě nemáte co na sebe. Těhotenské šaty jsou k dispozici i těm nejnáročnějším.


Kalhoty vs. těhotenské šaty

Je jasné, že šaty daleko méně tlačí. Šatům nemusíte přizpůsobovat postavu vy. To šaty se přizpůsobí  postavě. Na druhou stranu kalhoty jsou problematičtější. Nabízejí možnost regulace. Mají lacly, mají na bocích knoflíky, díky kterým ulevíte svým bokům. Ale vedro je v nich neskutečné. V těhotenských šatech nikoliv.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1000 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den