Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Kojící košilky vám ulehčí práci

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je mateřské mléko. Je nesmysl dávat dítěti sušené mléko, když může být kojeno. Uděláte tak hodně pro své dítě, které z mateřského mléka přijímá důležité živiny, minerály i vitamíny. Uděláte něco i pro svou peněženku, protože mateřské mléko je bez výdajů. Sušené mléko do rodinného rozpočtu zasáhne skutečně citelněji.


Kojení doma i na veřejnosti

S největšími obtížemi se kojící maminky setkávaly s kojením na veřejnosti. Maminka i s dítětem potřebuje vyrazit do společnosti, na nákup, k lékaři. A dítěti nejde poručit aby celou dobu, co jsou venku, spalo. Dítě se probudí a vyžaduje nakrmit. S většími dětmi to není problém, dostanou příkrm. S malými novorozenci do půl roku jejich života ovšem problém nastává. Jak se zachovat v parku, když se dítě probudilo a vyžaduje nakrmit?

Dříve obtíž, na kterou by divočeji založení muži rádi platili i vstupné. Maminka u přípravy na kojení si musela oblečení vyhrnout až nad ňadro. Dnes? Prakticky žádný problém. Stačí rozepnout pár knoflíčků u kojící košilky kterou máte pod košilí nebo blůzou a velmi diskrétně nakojit miminko. Problematika kojení doma je pak jednoduchá a logická. Alespoň s rozepínací kojící košilkou.


Kojící košilky v posteli

Kojící košilku můžete také použít namísto noční košile. Předností je přeci vaše pohodlí. Existuje sice kojící noční košile, ale některé ženy upřednostňují větší volnost. A tu jim dá právě kojící košilka. Obzvláště při spaní je velmi užitečná. Novorozenec se přibližně první čtyři měsíce svého života v noci často probouzí a chce nakojit. Jak je jednoduché, když maminka rozepne pár knoflíčků a dá dítěti, co chce a potřebuje. Nemusíte hledat kompromis, když je před vámi řešení.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz