Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Kojící košilky vám ulehčí práci

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je mateřské mléko. Je nesmysl dávat dítěti sušené mléko, když může být kojeno. Uděláte tak hodně pro své dítě, které z mateřského mléka přijímá důležité živiny, minerály i vitamíny. Uděláte něco i pro svou peněženku, protože mateřské mléko je bez výdajů. Sušené mléko do rodinného rozpočtu zasáhne skutečně citelněji.


Kojení doma i na veřejnosti

S největšími obtížemi se kojící maminky setkávaly s kojením na veřejnosti. Maminka i s dítětem potřebuje vyrazit do společnosti, na nákup, k lékaři. A dítěti nejde poručit aby celou dobu, co jsou venku, spalo. Dítě se probudí a vyžaduje nakrmit. S většími dětmi to není problém, dostanou příkrm. S malými novorozenci do půl roku jejich života ovšem problém nastává. Jak se zachovat v parku, když se dítě probudilo a vyžaduje nakrmit?

Dříve obtíž, na kterou by divočeji založení muži rádi platili i vstupné. Maminka u přípravy na kojení si musela oblečení vyhrnout až nad ňadro. Dnes? Prakticky žádný problém. Stačí rozepnout pár knoflíčků u kojící košilky kterou máte pod košilí nebo blůzou a velmi diskrétně nakojit miminko. Problematika kojení doma je pak jednoduchá a logická. Alespoň s rozepínací kojící košilkou.


Kojící košilky v posteli

Kojící košilku můžete také použít namísto noční košile. Předností je přeci vaše pohodlí. Existuje sice kojící noční košile, ale některé ženy upřednostňují větší volnost. A tu jim dá právě kojící košilka. Obzvláště při spaní je velmi užitečná. Novorozenec se přibližně první čtyři měsíce svého života v noci často probouzí a chce nakojit. Jak je jednoduché, když maminka rozepne pár knoflíčků a dá dítěti, co chce a potřebuje. Nemusíte hledat kompromis, když je před vámi řešení.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těhotenství s sebou nese spoustu úskalí. To hlavní úskalí je pak to, že si žena musí prakticky...

Těhotenství je časem příprav. Maminka se připravuje na příchod děťátka, na práci kolem něj, které...

Horké a parné dny. Vedro, před kterým se nejde nikam schovat. A do toho rostoucí bříško, které...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz