Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Kojící košilky vám ulehčí práci

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je mateřské mléko. Je nesmysl dávat dítěti sušené mléko, když může být kojeno. Uděláte tak hodně pro své dítě, které z mateřského mléka přijímá důležité živiny, minerály i vitamíny. Uděláte něco i pro svou peněženku, protože mateřské mléko je bez výdajů. Sušené mléko do rodinného rozpočtu zasáhne skutečně citelněji.


Kojení doma i na veřejnosti

S největšími obtížemi se kojící maminky setkávaly s kojením na veřejnosti. Maminka i s dítětem potřebuje vyrazit do společnosti, na nákup, k lékaři. A dítěti nejde poručit aby celou dobu, co jsou venku, spalo. Dítě se probudí a vyžaduje nakrmit. S většími dětmi to není problém, dostanou příkrm. S malými novorozenci do půl roku jejich života ovšem problém nastává. Jak se zachovat v parku, když se dítě probudilo a vyžaduje nakrmit?

Dříve obtíž, na kterou by divočeji založení muži rádi platili i vstupné. Maminka u přípravy na kojení si musela oblečení vyhrnout až nad ňadro. Dnes? Prakticky žádný problém. Stačí rozepnout pár knoflíčků u kojící košilky kterou máte pod košilí nebo blůzou a velmi diskrétně nakojit miminko. Problematika kojení doma je pak jednoduchá a logická. Alespoň s rozepínací kojící košilkou.


Kojící košilky v posteli

Kojící košilku můžete také použít namísto noční košile. Předností je přeci vaše pohodlí. Existuje sice kojící noční košile, ale některé ženy upřednostňují větší volnost. A tu jim dá právě kojící košilka. Obzvláště při spaní je velmi užitečná. Novorozenec se přibližně první čtyři měsíce svého života v noci často probouzí a chce nakojit. Jak je jednoduché, když maminka rozepne pár knoflíčků a dá dítěti, co chce a potřebuje. Nemusíte hledat kompromis, když je před vámi řešení.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Jako každá jiná. Hledá krásu, hledá využití. Hledá i praktickou stránku věci.

Tak hlavně hodně odvahy a statečnosti. Je před vámi milník vašeho života. Stanete se matkou.

To je samozřejmě naprostý nesmysl. Těhotné bříško prostě vyroste. Ovšem těhotenské rifle nepočítají s...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz