Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Jaká je těhotenská móda?

Jako každá jiná. Hledá krásu, hledá využití. Hledá i praktickou stránku věci. A u té praktické stránky věci je potřeba se asi zastavit. Protože právě těhotenská móda musí nutně zohledňovat změny těla, které žena prožívá během těhotenství. Nejde přeci nutit ženu, aby si každý měsíc pořídila oděv o číslo větší, protože jí prostě roste bříško. Je potřeba, aby oblečení „rostlo“ i s těhotným bříškem. Jak toho docílit? Praktickou stránkou věci.


Těhotenská móda na doma a do společnosti

U těhotenského oblečení je nesmírně důležité, aby bylo pohodlné, aby netlačilo, aby se v něm žena cítila komfortně. A to jak doma, tak i ve společnosti. A těhotenská móda dokáže reagovat v podstatě na všechen vkus. Jsou k dispozici těhotenské kalhoty i těhotenské šaty. Těhotenské kalhoty s laclem i bez něho. Těhotenské košile nebo blůzy. A samozřejmě efektivně elastické těhotenské podprsenky. S těmi úzce souvisí také kojící podprsenky, které si prakticky každá žena nesmírně chválí a vychvaluje.

Vedle pohodlí je potřeby myslet také na zdraví. Těhotenské kalhotky s vysokým pasem uchrání rostoucí bříško těhotné ženy před vznikem strií, které by se jinak musely řešit po porodu operativně a ze velmi těžké peníze, protože v tomto případě se jedná o kosmetický zásah. Ale bez něho by hrozilo, že si žena již nikdy neoblékne dvoudílné plavky. Těhotenská móda tak musí být v blízké spolupráci s péči o vlastní tělo. Natahující se kůže bříška je potřeba nejen stahovat těhotenskými kalhotkami, ale také promazávat a ošetřovat.


Těhotenská móda pro všechny

A není potřeba se nijak strachovat. Těhotenská móda není unifikovaná. Nemá jednotný styl. Jediným společným jmenovatelem je praktická funkce, která zohlední rostoucí bříško. Jinak stylem a vzhledem se liší, jako každá jiná móda. Vybere si i ta nejnáročnější zákaznice.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 500 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den