Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Jak si zachovat perfektní postavu

Těhotenství je časem příprav. Maminka se připravuje na příchod děťátka, na práci kolem něj, které není nikdy dost, připravuje se na porod, připravuje se na kompletní změnu svého života a života své rodiny. Vše se bude točit kolem miminka. Ovšem i v tom shonu by se měla žena soustředit alespoň trochu na sebe. Po porodu, a s tím se smiřte, bude postava trochu rozhozená. A vy budete chtít dosáhnout zase plochého bříška. Jenže na návštěvy fitness nebude tolik času. Jak to řešit?


Pomůže vám stahovací prádlo

Spousta žen po porodu rezignuje na svou postavu a prostě nechá vše na přírodě. Ovšem příroda je v tomto ohledu trochu nesvéprávná. Dopřeje ženě nějaké to kilo navíc. Bříško nechá trochu zakulacené. A výsledek? Žena začne ztrácet sebevědomí. Přičemž metoda, jak se zbavit poporodního bříška a zadečku je jednoduchá. Stahovací prádlo. Stahovací prádlo, které formuje postavu během běžného provozu.

Budete tak „cvičit“ při péči o miminko. Budete cvičit při všem. Stahovací prádlo funguje na principu stažení problematických partií těla. A tím donutí svaly v příslušných místech k reakci. Protitlaku. Prakticky neustálé mírné stažení svalů způsobuje to, že bude vaše tělo více spalovat tuk. K tomu poté patří i péče o pokožku, která je stahovacím prádlem formována do perfektní podoby. Upevnit si tak můžete nejen bříško, ale i boky a zadeček. Tedy problematické partie, s kterými je vždycky práce. Krom jiného se stahovací prádlo postará i o účinnou podporu poprsí a jeho zvednutí.


Krásná jako vždy

Stahovací prádlo není prostředek jak zhubnout. Neudělá to za vás. Ale rozhodně vám v lecčems velmi pomůže. A pak se nebudete stydět zajít s miminkem na miminkovské plavání do bazénu. Nebudete se stydět vzít si triko, které ukazuje vaše ploché a perfektní bříško. I když, přiznejme si, ona ta móda dokonale plochého bříška je v lecčems dosti nepřirozená. Buďte taková, jak je vám příjemné. Buďte taková, jaké uvnitř jste. Pak budete šťastná.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Je všeobecně známo a přijímáno, že nejblahodárnější a nejzdravější stravou pro novorozence je...

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz