Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Gabriele Peacock nabrala v těhotenství 25 kilo!

Bývalá modelka a v současnosti úspěšná nutriční specialistka při rozhovoru pro portál idnes.cz uvedla, že v těhotenství přibrala dvacet pět koligramů. Dnes má již tříletou dceru Maiu a její váha je opět dole, ale hubnutí jí trvalo 14 měsíců.

Sama preferuje zdravý životný styl a ukazuje, že i maličkosti mohou pomoci. Ženám například doporučuje pít pouze vodu ze skla. Plastové láhve při vyšších teplotách uvolňují do vody chemikálie a ty narušují hormonální nerovnováhu u žen.

Pardubická rodačka, která dnes radí ve výživě celeberitám, jako je herečka Anna Friel, velšská operní pěvkyně Katherine Jenkins a také členům britské královské rodiny, začala svojí kariéru modelky v 14 letech. V pětadvaceti na vrcholu své dráhy modelky se rozhodla změnit svůj život a věnovat stravování, které s modelingem úzce souvisí. Zvolila dietologii, kterou vystudovala na Westminsterské univerzitě. Na konci studia byla vyhlášená mezi šesti nejlepšími nutričními specialisty, což jí pomohlo v její kariéře výživové poradkyně. Svým klientům radí nepodstupovat drastické diety, jíst pětkrát denně menší porce a vyváženost při stravování.

Pokud jste tedy v těhotenství přibrala nějaké to kilo navíc a nedaří se Vám hned zhubnout, nemusíte hned házet flintu do žita. Hubnutí je věc dlouhodobá a je třeba se zaměřit na svůj jídelníček a pohyb. A pokud zrovna nevíte co si vzít na sebe, inspirujte se v našem e-shopu s těhotenským oblečením, kde najdete spoustu zajímavých kousků pro Vaše mateřství.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Pokud maminka musí absolvovat ty nejlepší triky kouzelníka Davida Copperfielda, než se jí podaří na veřejnosti diskrétně ...

Jste zvyklá nosit kalhoty? Sukně nebo šaty vám prostě, ve vašich očích, nesedí, nesluší vám? A těhotenství na tom nic nezmění?

Různí se názory na to, jak dlouho dítě kojit. Většina kojících matek razí tezi, že dítěti stačí půl rok až jeden rok.

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz