Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Dobrou noc v těhotenské noční košili

Těhotenství s sebou nese spoustu úskalí. To hlavní úskalí je pak to, že si žena musí prakticky kompletně proměnit svůj šatník. Do ničeho se, když už je těhotenství v pokročilejší fázi, nevejde. Sukně, kalhoty, šaty, ale i košile, pyžamo nebo trička. V těhotenství prostě bříško nebude ploché, jako vždycky bývalo. Dobrou zprávou je, že se to po porodu vrátí. Špatnou zprávou je, že do porodu je potřeba sehnat oblečení, které nebude na těhotné bříško tlačit.


Pyžamo nebo těhotenskou noční košili?

Pyžamo, díky tomu, že je dvoudílné, nabízí větší flexibilitu. Je tolerantnější k pohybu. Člověk si v něm připadá, dalo-li by se to tak říci, bezpečněji. Na druhou stranu těhotenská noční košile se snadněji nandavá. A to obzvláště v pokročilejším stádiu těhotenství, kdy je pro ženu nesnadné se ohnout a nandat si tak pyžamové kalhoty. Noční košili si jednoduše přetáhne přes hlavu a má vystaráno. Je to jasná výhoda. A pokud jste  v raném stádiu těhotenství, můžete propadnout iluzi, že pyžamo je prostě lepší. Už jen proto, že jste si na něj během života zvykla. Ale v pokročilém stádiu těhotenství se budete snažit intenzivně vyhnout ohýbání a dřepům.

Pyžamo je zpravidla kolem pasu na gumu. Při štíhlé postavě na tom není nic, co by překáželo a vadilo. Ale rostoucí bříško začne časem guma tlačit a na scéně se tak objeví nepohodlí. Nepohodlí, kterého vás zbaví těhotenská noční košile. Samozřejmě existují také těhotenská pyžama. Ale je s nimi spojena noční můra těhotných žen – ohýbání se.


Příjemný a klidný spánek

Pro nastávající maminku je zdravý a pohodlný spánek nesmírně důležitý. A jakýkoliv rušivý element by měl být hned v počátku zničen. A tím se guma v pyžamových kalhotách časem stane. Bude tlačit, zařezávat se, bude nutit ženu ke zbytečnému ohýbání, aby si mohla kalhoty natáhnout. Těhotenské noční košile jsou řešením. Přičemž je možné si vybírat z nabídky mnoha vzorů, z nejkvalitnějších materiálů. Na výběr jsou různé typy těhotenských nočních košil. Pro těhotenství je zkrátka noční košile výhrou.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Těhotenství s sebou nese spoustu úskalí. To hlavní úskalí je pak to, že si žena musí prakticky...

Těhotenství je časem příprav. Maminka se připravuje na příchod děťátka, na práci kolem něj, které...

Horké a parné dny. Vedro, před kterým se nejde nikam schovat. A do toho rostoucí bříško, které...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz