Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
+420 724 877 817Po -Pá 8:00-12:00 a 12:30-14:30
0

Co takhle těhotenská sukně?

Je léto. Co chvíli udeří velká vedra a horka. Kalhoty jsou jako vězení, v kterém jste za trest. Těhotenská sukně vám visí ve skříni a láká, říká – bude ti volněji, nebude takové vedro, lehký vánek vám ovane nohy a vaše těhotenství nebude tak těžké. K neunesení. A vy podlehnete a k triku si vezmete sukni. A ožijete. Jak je příjemné nechat se ovívat přírodou a pozorovat cvrlikot ptáků.


Těhotenská sukně a těhotenské šaty

Zásadním rozdílem mezi těhotenskou sukní a šaty je volnost. Sukně je volnější, svobodnější. Šaty se přizpůsobují vašemu těhotnému bříšku. A mohou sem tam tlačit. Nemáte až takový rozlet. Ale se sukní a v tričku? Víc si ani dopřávat nemůžete. Přičemž sukně se hodí nejen pro rekreaci. Ale také do zaměstnání nebo do společnosti. Pokud je totiž sukně líbivá, vkusná, stává se z ní univerzální část vašeho šatníku.

Materiál pro výrobu těhotenské sukně je v zásadě postaven výhradně na bavlně, která není alergenní ani zdravotně nebezpečná. Motivy jistě uspokojí i ten nejnáročnější vkus. Převažují samozřejmě květinové motivy, protože k ženám květiny prostě patří. Nabídka ovšem zahrnuje i decentnější vzory nebo jen jednobarevné varianty.


Těhotenské sukně – pohodlí a pohoda


Nechcete přijít o své přátelé. Bojíte se, že vás začnou zapomínat zvát na party? Nemusíte. Přátelé si váží vás jako člověka. A vaše těhotenství ponesou se stejným nadšení jako vy sama. A až vám přijde pozvánka, nebo vám zavolá kamarádka, že zítra se paří, neupejpejte se. Prostě zaskočíte na pokec. Hodíte na sebe těhotenskou sukni, vyběhnete před dům a tradá za přáteli. Těhotenství přeci život nekončí, ale začíná. A to jak pro vaše děťátko, tak i pro vás.

Doprava zdarma

Při nákupu nad 1000 Kč

Výhodný nákup

Veškeré zboží máme skladem

Garance kvality

Ručíme za kvalitu našeho zboží

Rychlé dodání

Odesíláme do 24 hodin

Slevy

Slevy každý den