Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním souhlasíte s použitím souborů cookie.

Více informací
Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Co takhle těhotenská sukně?

Je léto. Co chvíli udeří velká vedra a horka. Kalhoty jsou jako vězení, v kterém jste za trest. Těhotenská sukně vám visí ve skříni a láká, říká – bude ti volněji, nebude takové vedro, lehký vánek vám ovane nohy a vaše těhotenství nebude tak těžké. K neunesení. A vy podlehnete a k triku si vezmete sukni. A ožijete. Jak je příjemné nechat se ovívat přírodou a pozorovat cvrlikot ptáků.


Těhotenská sukně a těhotenské šaty

Zásadním rozdílem mezi těhotenskou sukní a šaty je volnost. Sukně je volnější, svobodnější. Šaty se přizpůsobují vašemu těhotnému bříšku. A mohou sem tam tlačit. Nemáte až takový rozlet. Ale se sukní a v tričku? Víc si ani dopřávat nemůžete. Přičemž sukně se hodí nejen pro rekreaci. Ale také do zaměstnání nebo do společnosti. Pokud je totiž sukně líbivá, vkusná, stává se z ní univerzální část vašeho šatníku.

Materiál pro výrobu těhotenské sukně je v zásadě postaven výhradně na bavlně, která není alergenní ani zdravotně nebezpečná. Motivy jistě uspokojí i ten nejnáročnější vkus. Převažují samozřejmě květinové motivy, protože k ženám květiny prostě patří. Nabídka ovšem zahrnuje i decentnější vzory nebo jen jednobarevné varianty.


Těhotenské sukně – pohodlí a pohoda


Nechcete přijít o své přátelé. Bojíte se, že vás začnou zapomínat zvát na party? Nemusíte. Přátelé si váží vás jako člověka. A vaše těhotenství ponesou se stejným nadšení jako vy sama. A až vám přijde pozvánka, nebo vám zavolá kamarádka, že zítra se paří, neupejpejte se. Prostě zaskočíte na pokec. Hodíte na sebe těhotenskou sukni, vyběhnete před dům a tradá za přáteli. Těhotenství přeci život nekončí, ale začíná. A to jak pro vaše děťátko, tak i pro vás.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Potřeba nového oblečení vzrůstá s růstem těhotného bříška. Mateřské oblečení, to je...

Jste v prvním nebo druhém měsíci těhotenství? Zatím se pro vás nic nezměnilo.

Těhotenství s sebou nese spoustu úskalí. To hlavní úskalí je pak to, že si žena musí prakticky...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz