Menu
Těhotenská móda, těhotenské oblečení pro těhotné maminky

Co takhle těhotenská sukně?

Je léto. Co chvíli udeří velká vedra a horka. Kalhoty jsou jako vězení, v kterém jste za trest. Těhotenská sukně vám visí ve skříni a láká, říká – bude ti volněji, nebude takové vedro, lehký vánek vám ovane nohy a vaše těhotenství nebude tak těžké. K neunesení. A vy podlehnete a k triku si vezmete sukni. A ožijete. Jak je příjemné nechat se ovívat přírodou a pozorovat cvrlikot ptáků.


Těhotenská sukně a těhotenské šaty

Zásadním rozdílem mezi těhotenskou sukní a šaty je volnost. Sukně je volnější, svobodnější. Šaty se přizpůsobují vašemu těhotnému bříšku. A mohou sem tam tlačit. Nemáte až takový rozlet. Ale se sukní a v tričku? Víc si ani dopřávat nemůžete. Přičemž sukně se hodí nejen pro rekreaci. Ale také do zaměstnání nebo do společnosti. Pokud je totiž sukně líbivá, vkusná, stává se z ní univerzální část vašeho šatníku.

Materiál pro výrobu těhotenské sukně je v zásadě postaven výhradně na bavlně, která není alergenní ani zdravotně nebezpečná. Motivy jistě uspokojí i ten nejnáročnější vkus. Převažují samozřejmě květinové motivy, protože k ženám květiny prostě patří. Nabídka ovšem zahrnuje i decentnější vzory nebo jen jednobarevné varianty.


Těhotenské sukně – pohodlí a pohoda


Nechcete přijít o své přátelé. Bojíte se, že vás začnou zapomínat zvát na party? Nemusíte. Přátelé si váží vás jako člověka. A vaše těhotenství ponesou se stejným nadšení jako vy sama. A až vám přijde pozvánka, nebo vám zavolá kamarádka, že zítra se paří, neupejpejte se. Prostě zaskočíte na pokec. Hodíte na sebe těhotenskou sukni, vyběhnete před dům a tradá za přáteli. Těhotenství přeci život nekončí, ale začíná. A to jak pro vaše děťátko, tak i pro vás.

První výměna
zboží zdarma

neplatíte poštovné

Specializujeme se
na těhotenskou módu

snadno si vyberete svoji barvu, velikost i střih.

Skladem

i nadstandardní velikosti oblečení

Rychlé dodání

dnes objednáte, druhý den je zboží u Vás

Kvalita

těhotenské oblečení z ověřených a kvalitních materiálů.

Akce a výprodeje

zajímavé sezónní výprodeje a cenové akce

Aktuality

Jste v prvním nebo druhém měsíci těhotenství? Zatím se pro vás nic nezměnilo.

Těhotenství s sebou nese spoustu úskalí. To hlavní úskalí je pak to, že si žena musí prakticky...

Těhotenství je časem příprav. Maminka se připravuje na příchod děťátka, na práci kolem něj, které...

Copyright © 2007 - 2017 - Zákaz kopírování obrázků a textů. Přečtěte si vše o těhotenství na portálu Maminkov.cz